Main menu

Main menu

Event detail

Léto v Prazdroji - O5 a Radeček

Begin:
14.08.2019 19:00

End:
14.08.2019 22:00

Event type:
Kultura,zábava - koncert

Address:
U Prazdroje 7 Plzeň, Plzeň

Object:
Plzeňský Prazdroj, a. s.

Phone number:
+420 377 062 888

Description:

Jediný koncert Léta v Prazdroji, který letos připadá na středu a bude věnovaný soutěži Pilsner Urquell Master Bartender. Ta se letos koná již počtrnácté a je určena výčepním, kteří dokonale ovládají svoje řemeslo, dělají ho s láskou a samozřejmě sdílí nadšení pro plzeňský ležák Pilsner Urquell.

Poté od 19:00 hodin odehraje svůj koncert písničkář Aleš Petržela a hlavní populární kapela O5 a Radeček zazní na pódiu ve 20:30 hodin.

Cena vstupného na letní koncert je 50 Kč. V rámci vstupu dostanete žeton, který můžete využít na 1 čepované pivo Pilsner Urquell nebo budeme mít na výběr z dalších nápojů z portfolia produktů Plzeňského Prazdroje.

O5 A RADEČEK
Kapela z jesenických hor O5 a Radeček je synonymem vkusného českého popu, při čemž její klipy mají na internetu miliónová zhlédnutí. Do povědomí širší veřejnosti vstoupila úspěšnými hity Vloupám se nebo Praha, ale také díky unikátním koncertům na střechách budov.

Skupina O5 a Radeček hraje dvacet pět let ve stejné sestavě, a kromě jiného ji zdobí extrémní koncertní aktivita. Každý rok odehraje ke stovce koncertů, jimž dává osobitost charismatický zpěvák Tomino.

Hitovky jako Zůstaň, Máš mě na svědomí nebo Budu rád najdete na celkem šesti vydaných albech. V letošním roce kapela vydává dlouho očekávanou novou desku s názvem Dobrý zprávy, která obsahuje mimo jiné hit Sex ve sprše. V posledních letech kapela tvoří své úspěšné písně v Londýně a v New Yorku pod vedením slavného producenta Jaya Reynoldse. Vedle řadových desek O5 a Radeček zkompletovali výběr nejúspěšnějších písní na albu Best of a ve spolupráci s TV Óčko natočili DVD se záznamem koncertu. Jejich skladby se objevily ve filmech, televizních pořadech i reklamách.

URL:
https://www.prazdrojvisit.cz/kalendar-akci/leto-v-prazdroji-o5...

O5 a Radeček (2).jpg

Tereza Dvořáková