Vážení uživatelé kalendáře,
po 17ti letech provozování aplikace na sběr a prezentaci všech druhů akcí v Plzeňském kraji, kdy jsme byli průkopníky a tvořili standardy ve výměně dat v rámci republiky, nazrál čas předat kormidlo jiným, novým, subjektům. S těžkým srdcem s koncem roku ukončíme provoz této aplikace a budeme rádi, když i nadále budete podporovat kulturní a spolkový život v Plzeňském kraji, kdekoliv, nebo nejlépe na našich parterských portálech ŠumavaNet či RegionPlzeň.
   Děkujeme!

Nabídka

Nabídka

Akce detail

Fotokluby severního Plzeňska

Začátek:
15.09.2020 17:00

Konec:
18.10.2020 17:00

Typ akce:
Kultura,zábava - výstava

Adresa:
Mariánský Týnec, č.1, Kralovice

Objekt:
Muzeum a galerie severního Plzeňska v Mariánském Týnci

Popis:

Muzeum a galerie severního Plzeňska v Mariánské Týnici Vás srdečně zve
na slavnostní zahájení výstavy Fotokluby severního Plzeňska. Na vernisáži, která se koná 15. září 2020 od 17 hodin v kostele Zvěstování Panně Marii, vystoupí hudební sdružení KOZEL z Kozojed.
Historie fotoklubů v českých zemích má více než stoletou tradici a je spjata také s výraznými osobnostmi. Na počátku oblíbené využívání tzv. „ušlechtilých technik“, napodobující malbu nebo grafické umění, přes přímou fotografii „negativ – pozitiv“, vystřídala na přelomu minulého a současného století dominantní metoda digitálního záznamu skutečnosti. Výstava reflektuje současný tvůrčí potencionál členů fotoklubů HB Photo Club, z.s., Fotoklub Kaznějov a Fotoklub Plasy.
Samotná výstava potrvá do 18. 10. 2020. Muzeum je v září a říjnu otevřeno denně mimo pondělí od 9 – 17 hodin.

URL:
http://www.marianskatynice.cz/

fotokluby severního Plzeňska_p

MG severního Plzeňska Mariánská Týnice