Main menu

Main menu

Event detail

Samoa - tropický ráj v Pacifiku a koncert - Živý jukebox - Dolní Hradiště

Begin:
10.11.2018 18:00

End:
10.11.2018

Event type:
Kultura,zábava

Address:
Hostinec Nad Střelou, Dolní Hradiště

Object:
Dolní Hradiště

Description:

Cestovatelská přednáška věnovaná pacifickému ostrovu Samoa ve spolupráci s Visitkiwicz, následovaná koncertem v podání Živý Jukebox hudební akce na klíč.

Na akci vystoupí:

Tomáš Šapovalov - cestovatel, zakladatel portálu Visitkiwi.cz, 2 roky žil v Karibiku, poté rok a půl na Novém Zélandu a v Austrálii. Během této doby na 3 týdny navštívil ostrov Samoa, kterému je věnována tato přednáška.

Václav Tobrman - multiinstrumentalista a zpěvák působící v několika hudebních tělesech (Živý Jukebox hudební akce na klíč, Loď, Honza Roušarr a kapela, Ivana Korolováová). Pochází z Rakovníka, kde v roce 2004 zabodoval v místní anketě Forte, když se umístil na prvním místě v kategorii Piano. V Praze vedly jeho cesty pianisty a zpěváka přes bary, kavárny, restaurace a hotely až do Divadlo Na Fidlovačce, Státní opera Praha a Mezinárodní konzervatoř Praha, ve které byl korepetitorem na Muzikálovém a Jazzovém oddělení. V roce 2013 získal třetí místo v soutěži Pianista roku, v roce 2014 získal druhé místo v soutěži Pianista roku.

Martin Zilvar - talentovaný a všestranný multiinstrumentalista, především klarinetista, flétnista a saxofonista. Je to zkušený a vášnivý muzikant hrající různé hudební styly od dechovky, jazzu, přes pop, rock, R&B, funk, brazilské rytmy, až po klasickou hudbu. Díky jeho přirozené muzikálnosti a multižánrovým schopnostem se uplatňuje i jako studiový hráč.

10.11.2018.- dolní hradiště.jp

Turistické informační centrum města Kralovice